Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 15:53 Turystyka, Aktywność

Podstawowe zasady zasady domów w Chorwacji

Chorwacja to jedno z najpopularniejszych miejsc, w jakich rodacy spędzają wakacyjny urlop. Zachęca słoneczną aurą, przejrzystym morzem i pysznym jedzeniem. Nic dziwnego że każdego lata decydują się ją odwiedzić miliony turystów, spragnionych odpoczynku i relaksu. Przez dużo osób jest ona uważana za prawdziwy europejski raj, a dodatkowym jej plusem jest niezbyt duża odległość od naszego kraju. Dlatego też całkowicie zrozumiały jest fakt, że wielu turystów planuje kupno tam nieruchomości.

Inwestycja o takim charakterze jest z wielu powodów bardzo opłacalna, i dlatego też domy i apartamenty w tym kraju cieszą się dużą popularnością. To rzecz jasna wpływa na wysokość ich cen, nie należy się raczej w najbliższym czasie spodziewać że zaczną się zmniejszać. Tak więc w przypadku takiego zakupu nie powinno się stracić, a zapewne przez kolejne lata lata całkowita wartość domu czy apartamentu będzie szła w górę. Kolejną ważną rzeczą jest to, że nieruchomość którą się kupi można będzie wynajmować turystom.

Sezon urlopowy w Chorwacji znacznie dłużej trwa niż u nas, dlatego na dobre zarobki liczyć będzie można przez kilka miesięcy na rok. Duże znaczenie rzecz jasna będzie miała lokalizacja, najdroższe będą obiekty zlokalizowane bezpośrednio nad morzem, lecz też w ich przypadku można będzie liczyć na największy zysk z wynajmu. Ceny chorwackich domów są uzależnione od wielu czynników. Z pewnością lokalizacja ma bardzo duże znaczenie, dotyczy to zarówno wspomnianej już odległość od morza, lecz również regionu kraju. Należy też mieć na uwadze aktualną sytuację gospodarczą i kurs EURO, a także to, czy obiekt pochodził będzie z rynku pierwotnego czy wtórnego.

Ze względu na nieco skomplikowane regulacje prawne na pewno najlepszą opcją będzie przeprowadzenie takiego zakupu za pomocą jakiegoś agenta nieruchomości. W przypadku takiego pośrednictwa będzie trzeba zapłacić kilka procent wartości zakupu, ale agencja wówczas się zajmie całością spraw. Sporo tego typu pośredników działa również na naszym rynku, znaleźć ich można na przykład po podaniu w oknie wyszukiwarki hasła nieruchomości w Chorwacji.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Close