Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:48 Turystyka, Aktywność

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa a także badmintona od marki Yonex

Dokładnie wytypowany asortyment obejmujący akcesoria do tenisa oraz badmintona dystrybuuje Yonex Polska, a więc dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Firma wytwarza wyroby sprawdzone oraz z certyfikatem. Wyjątkowo znanym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na innowacyjnej technologii. Firma jest także rozpoznawalna z autorskiej techniki Power Cusion, zastosowanej w obuwiu sportowym. Isometric to technika wpływająca na uzyskanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Z kolei system Power Cusion skutecznie pochłania siłę uderzenia, jaka powstała w wyniku opadania na arenę, przenosząc następne ruchy gracza. Już nawet to ukazuje, iż marka jest uznawana w świecie sportowców i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsoring licznych ważnych wydarzeń. Analizy wskazują, iż mniej więcej 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży internetowym katalog produktów profesjonalne rakiety do tenisa jest duży i z tego powodu sprzedawca rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mają możliwość również sprawdzić bestsellery i nowości a także promocje na preferowany asortyment. Na równi amatorzy gry w tenisa, jak i zawodowcy odnajdą akcesoria dobrane do zdolności i nawyków prowadzenia grania. Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie robić zakupy w tym sklepie i nie do końca ma świadomość, na co się decydować, to udziela wsparcia obsługa klienta. Poza zakupem można również dowiedzieć się z witryny, co wydarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa, co jest istotne dla osób które uprawiają wskazane. Szczególnie rozpoznawalne są ergonomiczne rakiety do tenisa z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close