Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:51 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Aktywność

Serwis dla kamperów wynajmowanych i będących w sprzedaży w CarGO!

Serwis dla kamperów wynajmowanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, że firma taka rzeczywiście dba o kupujących. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego oraz wewnętrznego, lecz również akcesoriów kempingowych, jakie także można kupić w podanym punkcie. Specjaliści w filii posłużą także poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących po raz pierwszy. Zainteresowani mają możliwość też skorzystać z możliwości zrobienia przeglądu kupionego w tej firmie kampera.

Na prośbę kupującego może być także zmieniona tapicerka a także eksperci zajmą się precyzyjnym czyszczeniem środka kabiny. Kiedy ktoś decyduje się w prezentowanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to eksperci zajmą się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, odbiornika radiowego i nawigacji, czy zestawu paneli solarnych o różnej mocy. Na dodatek oferowany jest montaż markiz na ściany oraz dachowych, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników czystej wody, bądź stacji multimedialnych.

Jak więc widać, usługi w takiej firmie są kompleksowe. Podstawową jest nowe kampery, z kolei można liczyć na wiele innych. W sklepie internetowym można kompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to produkty, jakie powodują, iż trasa okaże się przyjemniejsza. Jest ich na tyle wiele, że asortyment spełnia wymagania kupujących.

Z kolei w czasie kupowania lub wypożyczenia kampera w wyposażaniu standardowym są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Dodatkowo można zamówić: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, zestaw chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Close