Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 16:17 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Urządzenia i wyposażenie do popcornu, nachosów oraz napojów z aromatyzowanym lodem od firmy PCO GROUP

Produkty dla branży kinowej, jakie oferuje PCO GROUP dostępne są w dużej ilości, a dodatkowo klienci mogą decydować się na to, żeby wszystko spersonalizować. Asortyment zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, artykuły promocyjne do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, a także akcesoria związane z higieną i czyszczeniem. Z tego względu przykładowo właściciele kin mogą zaopatrzyć się tu kompleksowo, nie tylko w pożywienie dla osób pojawiających się na seansach, lecz również w: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekcji i dozowniki, środki czyszczące, serwetki, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ściereczki, rękawice, jak i w pozostałe urządzenia, służące do utrzymania higieny.

Nie ma znaczenia, czy konsument zamierza kupić całość, czy jedynie przykładowe z wyrobów, może oczekiwać, że zlecenie będzie dla niego zrealizowane szybko oraz w oparciu o indywidualne wyznaczniki. Ponadto stali klienci mogą liczyć na korzystne ceny. To wszystko powoduje, iż kiedy klient przynajmniej raz się tu skieruje, to będzie zmotywowany do tego, by zrobić to częściej. Tym bardziej że zachowane są w PCO GROUP imponujące standardy. Dzięki temu każdy podgrzewacz do sosu jest oddany do użytkowania i od pierwszej chwili kupujący widzi, iż podjął słuszną decyzję.

Udostępnione produkty są opisane na stronie, a jeżeli klient ma jeszcze jakieś zapytania odnośnie do oferty oraz realizacji zamówienia, to obsługa klienta zawsze posłuży wsparciem. Dla klientów istotne jest to, że mają możliwość decydować się na zamówienie produktów w ramach marki własnej. Wtedy mogą na nich zamieścić logo bądź dowolny koncept. To nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale które posłuży jako narzędzie promocyjne. Druk wykonany według indywidualnego wzoru cechuje imponująca jakość, co wpływa na dobre imię firmy zamawiającego.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Close