Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:33 Motoryzacja, Transport

Holowanie aut różnego typu: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA realizuje holowanie busów różnego rodzaju. Poza samochodami osobowymi, dostawczymi i busami umożliwione jest więc korzystanie ze wsparcia ekspertów z branży moto, kiedy jest się posiadaczem maszyn rolniczych i budowlanych. Pojazdy mogą zostać przewiezione z podwórka zleceniodawcy, z zakładu pracy, z trasy lub z parkingu znajdującego się pod ziemią. Flota jest spora, czyli pod wyznaczone zadania zawsze wzorcowo zostanie dopasowany pojazd.

Z uwagi na to, iż zakład posiada licencję polską oraz międzynarodową, można z jej usług skorzystać w wielu miejscach. Przewiezione pojazdy mają OCP przewoźnika. Ich ładowność wynosi do 2 ton. Na dodatek, do pojazdów ciężkich oraz zleceń wymagających używane są lawety mające ładowność nawet do czterech t, z płytą hydrauliczną i hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 tony. Eksperci ze wskazanej pomocy drogowej zajmują się też wulkanizacją i mniejszymi reparacjami, jeśli pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest natychmiastowo dla klientów wtedy, kiedy dochodzi do usterki w ich samochodzie albo do kolizji drogowej. W takiej sytuacji kontynuowanie przejażdżki samochodem nie jest możliwe.

Poza tym, że WYDRA zajmuje się holowaniem auta, to możliwe jest dodatkowo skorzystanie z auto pomocy w standardowych zadaniach powiązanych z naprawą. Można również w WYDRZE skorzystać z usługi zmiany koła lub dowożenia paliwa. Dokładny zakres wszystkich świadczeń opublikowany jest na witrynie online pomocdrogowawydra.pl, gdzie można jeszcze zobaczyć flotę samochodów, jakie dostępne są w trasie dla właścicieli zepsutych pojazdów. Wszystkie świadczenia zrealizowane są szybko i z jak najlepszym efektem. Do firmy można zadzwonić przez cały tydzień, ponieważ działa w trybie 24 h. Laweta na podany adres przyjedzie tak szybko, jak to możliwe. I to nie wyłącznie na terenie Rzeszowa.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 13 times, 1 visits today)
Close