Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 12:10 Inne

Pasieka Łęki w Beskidzie Wyspowym: dobry gatunkowo miód ze spadzi jodłowej

Pasieka Łęki w Beskidzie Wyspowym to rodzinna pasieka, oferująca dobry gatunkowo miód ze spadzi jodłowej. Wokół pasieki znajduje się ponad 30 hektarów lasów jodłowych, stanowiących istotne źródło w produkcji miodu spadziowego. Jest to miód zaliczany do unikatowych, ponieważ pojawia się nawet raz na parę lat, a daty jego pojawienia się nie da się przewidywać. Posiadacz pasieki podkreśla, iż zalety miodu z niewielkiej pasieki są nie do podważenia. Pasieka produkująca miód ze spadzi posiada 10 pni. Ze względu na fakt, iż nie jest to wytwarzanie masowe, można spodziewać się pozyskania produktów wysokiej wartości użytkowej. Dzięki temu miłośnicy miodu, doceniający także jego atuty korzystne dla kondycji zdrowotnej faktycznie będą usatysfakcjonowani z tego, co jest dla nich proponowane. Miód spadziowy iglasty kupić można online, a więc zaopatrzyć mogą się w niego klienci z całej Polski. Miód sprzedawany jest w słojach o różnej pojemności, a jego cechy są nad wyraz dokładnie scharakteryzowane.

Wobec tego, każdy kto interesuje się tym wyrobem, może dobrać dokładnie ten, który spełni jego wszystkie oczekiwania. Miód spadziowy iglasty wytwarzany jest przez pszczoły ze słodszej wydzieliny igliwia oraz gałęzi drzew, do jakich zaliczają się: sosna, świerk, jodła, bądź modrzew. W spadzi iglastej można znaleźć wiele ważnych dla zdrowia elementów. Ciemny kolor, jaki ma miód spadziowy iglasty jest charakterystyczny dla tej odmiany. W jego smaku dominuje łagodniejsza nuta i nie jest tak słodki, jak pozostałe odmiany miodu.

Można znaleźć w nim z kolei kilkukrotnie więcej biopierwiastków, korzystnych dla zdrowia aniżeli w miodach nektarowych. To cenne źródło: żelaza, miedzi, cynku, fosforu, manganu a także magnezu. Można znaleźć też w nim większą ilość białek i aminokwasów aniżeli w miodach pozyskiwanych z kwiatów a także witaminy z grupy A, B, C i K. Miód spadziowy szybciej zregeneruje także kondycję po przebytych chorobach, podbudowując poziom odporności, a także systematyzując pracę układu pokarmowego oraz układu krwionośnego.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close