Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 15:17 Biznes, Finanse

Pożyczki pod hipotekę dla przedsiębiorców, nie wymagające wykazania zdolności kredytowej

Jednym z o wiele częściej dobieranych produktów są pożyczki pod hipotekę dla właścicieli firm, nie domagające się wykazania zdolności kredytowej. Jeżeli konkretnemu biznesmenowi będzie zależeć na prędkim oraz przynoszącym efekty pozyskaniu finansowania, to w ten sposób na pewno to pozyska. Każda pozabankowa pożyczka hipoteczna jest pożyczką, dla której zabezpieczenie stanowi nieruchomość. Zabezpieczenie to polega na ustanowieniu hipoteki poprzez zrobienie zapisu w księdze wieczystej dla konkretnej nieruchomości. Zapis tego typu zabezpiecza instytucję przyznającą pożyczkę i widnieje w księdze wieczystej aż do momentu spłaty pożyczki.

Pożyczka taka może być przeznaczona na dowolny cel, w zależności od tego, co planuje przedsiębiorca. Przedsiębiorcy są zdecydowani na pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej, bo procedura ich przyznania toczy się sprawniej aniżeli w banku. Trzeba natomiast mieć świadomość, iż pożyczka bankowa okaże się tańsza i czas jej spłaty może wynosić parę lat. Jeżeli zaś ktoś zdecydowany jest na pożyczkę hipoteczną, to czas spłacania nie jest długi. Natomiast, nie ma potrzeby się martwić niekorzystną historią kredytową, bądź zaległościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i w Urzędzie Skarbowym.

Z tego powodu pożyczkę hipoteczną w takiej postaci mogą pobrać też firmy zadłużone a także takie, jakie pojawiły się na rynku nie tak dawno. Do otrzymania pożyczki wymagane są: numer księgi wieczystej nieruchomości będącej zabezpieczeniem, fotografie na zewnątrz oraz w środku budynku, dokumenty finansowe przedsiębiorstwa. Obiekty, które mogą zostać uwzględnione to te, które ulokowane są na terenie Polski. Nie będą akceptowane z kolei te, jakie ulokowane są poza granicami Polski. Dobrze będzie korzystać z rad specjalistów, jacy znają się na takim produkcie finansowania, żeby lepiej się zorientować.

Jeżeli interesujesz się takim produktem jak pożyczka hipoteczna bez BIK dla firmy, to zobacz więcej porad tutaj i zamów darmową konsultację. Wówczas masz możliwość oczekiwać pozyskania indywidualnych rad, dopasowanych do etapu progresu firmy, a zwłaszcza jej stabilności finansowej.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close